BRANDWORKS

BRANDWORKS

Brandworks, ulusal ve uluslararası pek çok kurum ve markaya halkla ilişkiler alanında hizmet veren stratejik iletişim danışmanlığı şirketidir. 2009 yılında yeni bir hikâye yazmaya başladığında hayal kurmanın ve kurulan hayallerin peşinden gitmenin önemine inanan Brandworks PR ajansı, 10 yıllık serüvenine 50’ye yakın sektör, 100’e yakın marka ve pek çok tecrübe sığdırmıştır. Rekabetin kendisini iyiden iyiye hissettirdiği günümüz dünyasında sürdürülebilir büyüme hedefiyle müşterilerini doğru stratejilere yönlendirmek için strateji geliştiren Brandworks, markaların iletişim süreçlerini, ekonomik, sosyolojik ve psikolojik olarak ele alarak yönetmektedir.

Brandworks PR Ajansı, Halkla İlişkiler Danışmanlığı & Kurumsal İletişim Danışmanlığı çerçevesinde; algı ve itibar yönetimine odaklanarak, markaların hedef kitlelerine yönelik olumlu algılanmasının yanı sıra tüketicileriyle duygusal bağ kurmasını sağlamak ve etkili içerik yönetimi ile rakiplerinden sıyrılarak sektör sözcülüğü gerçekleştirmeleri noktasında dirsek temasında çalışmalar yürütmektedir.

Geleneksel medyanın dinamiklerinden ayrılmadan, dijital dünyanın gerektirdiği iletişim ve influencer çalışmalarına odaklanarak, en etkin görünürlük çalışmalarını gerçekleştiren Brandworks, markaların dışarıya açılan yüzü olan kurumsal kimlik, görsel kimlik ve kreatif iş süreçlerinde de yer alarak, kurumsal dergi yayıncılığı üzerine de çalışmalar gerçekleştirmektedir.Brandworks PR ajansı, Türkiye kurumsal iletişim danışmanlığı sektöründe, gerçekleştirdiği yaratıcı içerikler ve hizmetler ile kısa zamanda kendine iyi bir yer edinmiş, ulusal ve uluslararası alanda birçok markaya halkla ilişkiler danışmanlığı hizmeti vermektedir. Brandworks.com.tr, geleneksel ve dijital medya ilişkileri noktasında uzman ekibiyle çalışmakta, yaklaşık 50’den fazla sektöre aynı anda hizmet vermektedir. Geleneksel ve dijital medya süreçlerinin yanı sıra, itibar yönetimi ile müşterilerinin hedef kitleleri karşısında olumlu algılanmasını artırmak, tüketiciyle duygusal bağ kurmak ve sürdürülebilir olarak tercih edilen ve sektöründe söz sahibi marka olma yolunda çalışmalar gerçekleştirmektedir. Brandworks PR ajansı, markaların PR etkinlikleri ve organizasyonlarına nasıl çok daha fazla değer katabileceklerine odaklanarak onlarla her daim dirsek temasında çalışmalar yürütmektedir. İtibarın en önemli bileşenlerinden olan sosyal sorumluluk projeleri hazırlayarak, markaların bu alanda nasıl hareket etmeleri gerekliliğinden, sosyal medya hesap yönetimi ve influencer iş birlikleri de gerçekleştirmektedir. Markaların dışarıya açılan yüzü olan kurumsal kimlik, görsel kimlik ve kreatif iş süreçlerinde de yer alan Brandworks PR ajansı, kurumsal dergi yayıncılığı üzerine de çalışmalarda bulunmaktadır.