MÜŞTERİLERİMİZ

REED TÜYAP ve Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD ) işbirliğiyle her yıl ambalaj sektörünün önemli markalarını ve sektör profesyonellerini bir araya getiren Avrasya Ambalaj Fuarı, 23. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. 25-28 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek olan fuar; 40 ülkeden 1150 katılımcı ve 95 ülkeden 58.000 ziyaretçiye ev sahipliği yapacak.

1965 yılında kurulan Bambi Yatak son 10 yıldır yatak-baza-başlık üretmekte olup her geçen gün artan ürün kalitesi ve müşteri portföyü ile en iyi hizmeti veriyor. Fabrikası İzmir Torbalı da bulunan Bambi Yatak 40.000 m2 lik kapalı alanda 520 kişilik tecrübeli ekibi ile en son teknolojiye sahip üretim bant ve makineleri kullanarak, günlük 100 oturma grubu, 1000 adet yatak, 500 adet baza ve başlık üretimi ile müşterilerine hizmet veriyor.

Black Desert Online, son teknoloji görselleri ve beceri temelli savaş sistemi ile MMORPG türüne yeni bir bakış açısı getiriyor. Black Desert Online, oyun piyasasındaki en gelişmiş karakter özelleştirme sistemine sahip. Bu özellik sayesinde bütün oyuncular kalıplardan sıyrılıp tamamen kendilerine özgü karakterler oluşturabiliyor. 

İtalyan tasarımı ve üstün teknolojinin buluştuğu BTicino; yaşam, çalışma ve üretim alanlarına entegre olarak, enerji dağılımı, interkom, aydınlatma kontrolü, iklimlendirme, müzik yayın ve güvenlik konularında çözümler sunuyor. Dünya çapında kalite anlayışını, esnekliği, yeniliği ve sürdürülebilir büyümeyi bir araya getiren BTicino; 1989 yılından itibaren Legrand Grup'a bağlı olarak faaliyet gösteriyor.

Bebek, çocuk ve genç odası sektöründe öncü ve lider olan Çilek, 1995 yılında Türkiye'de kuruldu. Tasarladığı özgün tasarımları tüm dünya çocuklarına ulaştırmayı hedefleyen Çilek, ilk yılından itibaren uluslararası pazarlara açıldı ve dünya mobilya sektörünün önemli markalarından biri oldu.

2005 yılında kurulan Eleman.net, firmalara aradığı nitelikli elemanı sağlarken, adayların en hızlı şekilde istihdam edilmesini amaçlar. 250.000 üye firma ve 10 milyondan fazla iş arayana hizmet veren Eleman.net, mavi yaka ve ara kademe pozisyonlarda lider konumda şirketlerden biri.

1989 yılında kurulan Estap, Türkiye’nin 19” Rack kabinetler ve aksesuarları, telekom saha kabinetleri, server ve data center kabinetleri ve IT sektörüne yönelik geniş bir ürün yelpazesiyle sektörün önde gelen firmaları arasında yer alıyor.

Sağlık endüstrisinin tüm bileşenlerini bir araya getirmek için yola çıkan Expomed Eurasia Fuarı, yurt içinden olduğu kadar yurt dışından da yoğun ziyaretçi ilgisiyle karşılaşıyor. İstanbul’u medikal sektörün kalbi haline getiren fuar, geçtiğimiz yıl; 4.972’si yabancı, 29.114’ü yerli olmak üzere toplam 34.086 profesyonel ziyaretçiyi ağırladı.

1993 yılında kurulan Fethiye Otelciler Birliği Derneği, Ülke ve Bölge turizminin gelişimi için her türlü girişim ve hizmetlerde bulunmak üzere, Fethiye ve çevresinde bulunan otel işletmecilerinin bir çatı altında toplanmasını amaçlayarak, sektörün ulusal ve uluslararası kurum ve kuruluşlarla iletişimini sağlıyor.

27 Banka ve 45 banka dışı finans ve finans dışı kuruluşun, kullandırdıkları kredilerin, finans dışı kurumların alacaklarının teminatını oluşturan ipotek işlerini yürütmek üzere 2005 yılında kurulmuştur. 55’i avukat olmak üzere 112 kişilik kadrosuyla hizmet veren FU Gayrimenkul, tüm Türkiye il ve ilçelerinde 700’e yakın üzerinde avukat ve avukat olmayan diğer uzmanlardan oluşan yaygın bir ağa sahiptir.

Temelleri 1874 yılında Albert Gebert tarafından atılan Geberit, sıhhi tesisat ve vitrifiye alanlarında, özellikle merkez Avrupa’da hemen hemen tüm ülkelerde sektör lideri olarak varlığını devam ettirmektedir. 30 üretim tesisine sahip Geberit’in genel merkezi İsviçre’de, olmak üzere 40 ülkede, 12.000 çalışanı ile faaliyet göstermektedir.

Ercem Tekstil, 2005 yılında Giovane Gentile Limited Edition markasına entegre Giovane G. Designers markasını da üretimine katarak tüm erkek trendlerini tek çatı altında, tüm mağazalarında birleştirdi. Amerika, Avrupa, Asya ve Afrika da birçok konsept mağaza dışında, aynı zamanda yüzlerce corner mağazalarda koleksiyonlarını tüketiciler ile buluşturmaktadır.

1989 yılında Çağlayan’da markanın kurucusu Levent Penso tarafından ev dekorasyonu ürünlerini ve cafe konseptini birleştirerek mağazacılığa ilk adımını attı. Daha sonra dönemin en önemli alışveriş merkezi Akmerkez AVM’nin ikinci en büyük metre kareli dükkânını kiralayarak hem ev dekorasyonu hem cafe hem de kadın giyim markalarını birleştirerek Türkiye’nin en farklı konseptini oluşturdu.

İnform, kesintisiz güç kaynakları başta olmak üzere, GSM ve telekomünikasyon sektöründe kullanılan özel enerji sistemleri, doğrultucular, 19'' Rack kabinleri, otomatik ve statik voltaj regülatörleri, alçak gerilim panoları, IT hastane sistemleri, aktif harmonik filtre, transformatörler, elektronik kartlar, enerji tasarruf sistemleri, yenilenebilir enerji sistemleri vb. ürünleri satışa sunuyor.

Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri sektörlerinin en son modellerinin yanı sıra mobilya yan sanayi firmalarının ürün ve hizmetlerini sergilendiği fuar, yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkili bir pazarlama alt yapısı oluşturuyor.30 yıldır faaliyet gösteren fuar, bu yıl 14-18 Ekim 2017 tarihlerinde tarihinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde tüm sektör profesyonellerini ağırlamaya hazırlanıyor.

İstanbul Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği, Mart 1973 tarihinde kurulmuştur. Türkiye genelinde İstanbul, Akdeniz, Ege ve Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri olmak üzere 4 Genel Sekreterlik bünyesinde yer alan Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği`nin koordinatörlüğü, İstanbul İhracatçılar Birliği’nce yürütülmektedir.

Pencere, kapı ve cam endüstrilerinin tüm bileşenlerini bir araya getirmek için yola çıkan dünyanın ikinci, Avrasya Bölgesi’nin ise en büyük ihtisas fuarı Avrasya Pencere, Kapı ve Cam, sektörün buluşma noktası olmaya devam ediyor. Fuar, güvenlik ve teknolojiyle bütünleşmiş inovasyon harikası akıllı ürünleri takipçileriyle buluşturuyor.

Maden ve doğal taş sektörü ülke ekonomisine büyük katkı sağlıyor. Doğal Taşta dünya rezervinin yüzde 33’üne sahip olan Türkiye, bu alanda yapılan ihracatın lideri konumunda. 90 çeşit madenin 70’i ülkemizde mevcut.Maden ürünlerin mevcut ve hedef pazarlarda tanıtımın sağlanmasına, imajının geliştirilmesine ve ihracat potansiyelinin arttırılmasına yönelik faaliyetlerde bulunarak sektörün gelişimine katkı sağlamak.

Kayseri’de küçük bir marangoz atölyesinde 1976 yılında tamamen yerli kaynaklarla kurulan Kilim Mobilya, evrensel standartlara uygun, dünya genelinde yüksek teknoloji ile donatılmış makine ve ekipmanlarla koltuk takımlarından mutfak masa ve sandalyesine, yatak odasından genç odasına, yemek odasından plazma ünitelerine kadar kaliteli ve yenilikçi ürünlerini  350 bin metrekare kapalı 180 bin metrekare açık alanda üreterek müşterilerine hizmet veriyor.

Marine, Dondurulmuş, Canlı, Taze, Salamura, Füme, Kurutulmuş ve Konserve ürünleriyle beğeni toplayan Kocaman Balıkçılık, ITQI Üstün Lezzet Ödülü ve Great Taste Award Ödülü ile bu alandaki gücünü ortaya koymaktadır.

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzman bir markadır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 36 binden fazla çalışanı ve 215 binin üzerinde farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır.

MOSFED, Türk mobilya sektörünün sahip olduğu potansiyeli daha ileri taşımak; sektörün tasarım, markalaşma, pazarlama gibi “kurumsallaşma” başlığı altında toplanabilecek sorunlarının çözümüne katkıda bulunmak ve üretim ile ihracatta koyulmuş hedeflere ulaşmak amacıyla sektörün önde gelen derneklerinin “çatı kuruluşu” olarak kurulmuştur. MOSFED tüzel kişiliği, bugün sektörde 61 ilde, 36.000 üretim birimi ile tabana yayılmış üreticilerin iradesini temsil eden en önemli aktördür.

1981 yılında Ordu merkezde 8 masalı bir pide salonu olarak faaliyetine başlayan Aktaşlar Lezzetler Gurubu, bugün Nelipide Gurme markası ile 2013 yılından beri hizmet veriyor. Farklılaşan lezzeti ve restoran konseptiyle pideye sınıf atlatan Nelipide Gurme, kendine özgü lezzetleriyle pide restoranı algısında farklılık yaratıyor. Nelipide Gurme, İstanbul Bağdat Caddesi ve Beylikdüzü şubeleri ile hizmet veriyor.

Temelleri 1971 yılında atılan Özdilek Holding, uzmanlaştığı ev tekstili üretimi başta olmak üzere, gıda ve enerji üretimi; perakende mağazacılık, sağlık merkezleri, kafe - restoran, sinema, turizm ve hava taksi işletmeciliği; alışveriş merkezleri, e-ticaret, inşaat, sigortacılık sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

2012 yılında kurulan REED TÜYAP Fuarcılık, bünyesinde bulunan Ağaç İşleme Makinesi Fuarı, İNTERMOB Fuarı, Avrasya Kent Fuarı, Pencere, Kapı, Cam Fuarı 2017, Expomed Eurasıa 2017, FOODTECH Fuarı, Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı ve Laptechmed 2017 fuarları ile sektöründeki uzmanlığını sürdürmektedir.  

Türkiye’de kendi tarla ve bahçelerinde şekilli meyve üretimi yapan Shaped Fruit, kalp ve küp şeklinde meyveler ve sebzeler üretiyor. Ürün skalasında kavun, karpuz, limon, elma ve salatalığa yer veren Shaped Fruit’in hedef kitlesi ise ürüne göre değişiklik gösteriyor. E-ticaret sitesinde perakende satışı da olan Shaped Fruit; lüks market, kafe, gece kulübü ve diğer eğlence mekanlarına da toplu ürün gönderimi yapıyor.

Özdilek bünyesinde yer alan Tabiat Tarım; 2012 yılında Bursa Yenişehir'de 800 dönümlük arazi üzerine kurulmuştur. Özdilek’in, marketlerinde sattığı etlerin kalite sürecini kontrol altına alma amacı ve Türkiye’nin en kaliteli ve lezzetli et üretimini yapma fikrinden yola çıkarak kurduğu Tabiat Tarım; 40 dönüm besi çiftliği ve karantina alanı, 730 dönüm tarım arazisi, 30 dönüm eğitim ve araştırma tesisinden oluşmaktadır.

Takım tezgahlarının, tamamlayıcı ekipman ve takımlarının ithalatı, ihracatı ve imalatı alanında faaliyet gösteren sanayici ve işadamlarını bir araya getirerek; sektörün mesleki ilkelerini oluşturup uygulanmasını sağlamak ve üyelerini yurtiçinde ve yurtdışında ilgili platformlarda en iyi şekilde temsil etmek amacıyla kurulmuş bir meslek örgütüdür. Derneğin bugün 189 üyesi olup olup; Türkiye’deki takım tezgahı ihtiyacının %80’den fazlası TİAD üyeleri tarafından karşılanmaktadır.

Türkiye’nin ilk ve tek eğitim startup projesi www.unlulerdenegitim.com; More Enstitü’nün kişilerin bireysel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla kuruldu. Farklı sektörlerden hayatımıza dokunan 33 ünlü simayı takipçileriyle buluşturan portal;  ünlü birinden eğitim almanın yolunu açıyor ve ders sonunda eğitimi alan kişilere ‘o’ ünlü tarafından imzalanmış bir katılım belgesi gönderiyor.

1990 yılından beri lüks ve delüks Hac- Umre seyahatleri düzenleyen Vizyon Turizm, bilet satış, konaklama hizmetleri, sosyal aktiviteler, kültürel ve turistik tur organizasyonları gibi turizmin birçok faaliyetinde hizmet vermektedir.


REFERANSLARIMIZ

ANEL GRUP
BİREVİM
CEYLAN İNŞAAT
CRM MEDYA
DOÇ. DR. ÇAĞATAY ÖZTÜRK
ECZACIBAŞI
EMSAN
ENERYA
INTERSPORT
İSTANBUL NıGHT FLıGHT
JIVA BEACH RESORT
KENT AVRASYA
LEJANT PROJE
MARU
ÖZDİLEK PARK
Paşa Fırını
RIVER PLAZA
Rs Servis
SARAN HOLDİNG
Saysha
SPOR FUARI
TETSİAD
TÜRKİYE MOBİLYA SANAYİCİLERİ DERNEĞİ
UNIBABY
WEBER
WYNDHAM GRAND